FOTOGRAFIA SAMOCHODÓW – GALERIA

Fotografia samochodu – sesja zdjęciowa Olsztyn

PREZENTACJA WIDEO ZE ZDJĘĆ

ZDJĘCIA SAMOCHODU

ZDJĘCIE 360 WNĘTRZA SAMOCHODU – PANORAMA

Koszt wykonania zdjęć – 150 zł  15 zdjęć

Prezentacja WIDEO ze zdjęć – 50 zł

Zdjęcie 360 wnętrza samochodu – 50 zł

Fotografia samochodu

 

Żeby sprzedać samochód co jest niełatwym zadaniem jeśli chcemy osiągnąć cenę trzeba cierpliwości. Klient, który ma się zdecydować na naszą ofertę musi mieć powody aby do nas zadzwonić, umówić wizytę i sprawdzić naocznie czy jego wybór był trafny. Dlaczego do nas zadzwonił? Bo zobaczył naszą ofertę. Wyobrażacie sobie pfertę bez zdjęcia? 

Dobry opis poparty dokumentacją fotograficzną … dobrą dokumentacją fotograficzną to decydujący aspekt, bodziec, którym kieruje się potencjalny nabywca w wyborze do nawiązania kontaktu.

Bez dobrych zdjęć nie sprzedasz auta w korzystnej cenie. Śmiała teza ale najprawdopodobniejsza.

Do tego potrzebny jest jeszcze jeszcze fotograf, który wykona profesjonalną sesję samochodu. Dlaczego to ma być profesjonalny fotograf? Bo każdy potrafi zrobić zdjęcie telefonem i takie fotoghrafie nie wyróżniają sie niczym szczególnym. Nasza oferta musi być inna, wyróżniająca się od setek innych.

Dlatego do sesji samochodu wybierz fotografa znającego temat. Nie musi być to wcale drogie. 

Potrzebujesz fotografa do sesji samochodu? Zadzwoń! Tel. 511 345 190

 

Sposób na własny samochód

Posiadanie własnego samochodu jest w dzisiejszych czasach standardem w każdym gospodarstwie domowym. W niektórych rodzinach każda osoba ma do dyspozycji własne cztery kółka. Nie ma w tym nic dziwnego. Komunikacja miejska w naszych miastach jest coraz droższa. W ślad za coraz większymi kosztami przejazdu autobusami miejskimi i koleją nie idzie niestety wyższa jakość takich przewozów. Z drugiej strony, własny samochód nie jest już chyba poza niczyim zasięgiem. Rodzina, która osiąga przeciętny dochód może pozwolić sobie nawet na nowy samochód z salonu. Receptą jest kredyt samochodowy.

Producenci i dealerzy samochodowi zdają sobie sprawę z tego, że mało kto jest w stanie wydać jednorazowo kilkadziesiąt tysięcy złotych na nowy samochód. Jednocześnie wydanie takiej dużej kwoty oznacza dużą stratę w wartości samochodu już po kilku latach jego użytkowania. Z kolei każdy kredytobiorca, który spłaca kredyt chciałby, żeby jego rata była jak najniższa. Dlatego rozwiązania kredytowe stosowane obecnie wychodzą na przeciw oczekiwaniom konsumentów.

Niska rata wymaga posiadania wkładu własnego przez potencjalnego kredytobiorcę. W większości konstrukcji kredytu samochodowego taki wkład jednak nie przekracza około trzydziestu procent. Ostatnia rata również jednak jest w podobnej wysokości. W takim systemie udaje się osiągnąć miesięczną ratę w wysokości dogodnej dla kredytobiorcy. Jednak ostatnia rata kredytu może nieco odstraszać. Dlatego każdy kredytobiorca ma wybór. Może taką ratę zapłacić i przejąć samochód na własność. Może również zrezygnować z jej uiszczania, oddać samochód oraz wziąć nowy na podobnych warunkach. Jest to ciekawe rozwiązanie, ponieważ kredytobiorca ma do dyspozycji zawsze nowy lub prawie nowy samochód. Dealer może zaś sprzedać samochód oddany do salonu jeszcze raz na rynku wtórnym.

Podsumowując, zakup nowego samochodu nie jest dziś wymagającym zadaniem. Tak jak w przypadku każdego kredytu trzeba jednak zaplanować odpowiedzialnie taki wydatek. Wtedy będziemy mogli w pełni cieszyć się naszym nowym nabytkiem.

error: © Content is protected !! Zawartość chroniona prawem autorskim.