FOTOGRAFIA I FILMY Z DRONA OLSZTYN

Dlaczego zdjęcia i filmy z lotu ptaka?

 

Otóż masa zdjęć jaka zalewa internet powoduje, że ludzie nie reagują już na każdą przysłowiową fotkę wykonaną telefonem czy nawet dobrym aparatem bo są przyzwyczajeni do takiego widoku.

Zdjęcia z lotu ptaka, fotografia drona pozwalają zobaczyć świat z zupełnie innej perspektywy o wiele ciekawszej a przede wszystkim nieznanej.
Nawet najbardziej znany nam obiekt, wzbudzi nasze zainteresowanie jeśli zobaczymy go w zupełnie innym kadrze, ujęciu, do którego nie jesteśmy przyzwyczajeni, którego nie widzimy na co dzień. Nie dość, że widzimy obiekty pod innym kątem to również światło pada w stosunku do nas pod innym kątem co powoduje inną grę cieni. Widok wydaje się nam nieco jak z bajki, z nieznanego nam świata. Dlatego oferty wzbogacone o tak nietypowe zdjęcia czy filmy z lotu ptaka przyciągają dużo większą uwagę potencjalnych klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oferujemy usługi fotografii i wideofilmowania z drona.
Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.
System sterowania dronem posiada bezprzewodowy przekaz wizji dzięki czemu istnieje możliwość stałej kontroli wykonywanych ujęć.

Zdjęcia wykonujemy w formacie DNG lub JPG dronem Phantom 4 Advanced.
Rozdzielczość zdjęć – 20 Mpx. 
Filmy nakręcamy w rozdzielczości Full HD LUB 4K.
Możliwa dodatkowa obróbka zdjęć (retusz, galeria, prezentacja) lub montaż filmu.
Najtaniej w pakietach tzn. przy wyborze różnych usług np. zdjęcia i film z lotu ptaka, 
panoramy, spacer wirtualny, tradycyjne zdjęcia i filmy wnętrz i otoczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany zdjęciami lub filmami z lotu ptaka, zadzwoń 511 345 190 lub napisz poprzez Kontakt.
Opisz o jakie obiekty chodzi, podaj adres lub współrzędne a otrzymasz bezpłatną wycenę.

Sesje fotograficzne z lotu ptaka nie mogą się odbywać podczas opadów, silnych wiatrów i burz.
Nie jest dozwolone latanie nad ludźmi, ulicami i drogami na których odbywa się ruch, parkingami itp. 

zdjęcia z lotu ptaka olsztyn
zdjęcia z lotu ptaka olsztyn
zdjęcia z lotu ptaka olsztyn
zdjęcia z lotu ptaka olsztyn

Niezależnie od tego, w którym miejscu jesteś możesz zobaczyć świat z lotu ptaka. Taka możliwość istnieje dzięki motoparalotni.
Olsztyn, Warszawa, Kazimierz Dolny, Lublin, Białystok, Zielona góra, Kielce i Opole serdecznie zapraszają. Podróżuj pod niebem dzięki silnikowi i wózkowi. Motoparalotnia gwarantuje bezpieczne lądowanie. O Twój komfort zadba profesjonalny pilot. Możesz skupić się na wrażeniach.

Motoparalotnia zapewni Tobie przygodę na całe życie. Wyobraź sobie wspomnienia z szybowania w powietrzu prawie jak ptak.
Wszystko to jest w zasięgu Twojej ręki, wystarczy, że wybierzesz się na motoparalotnię i odbędziesz lot z fachowcem.
Motoparalotnia zapewnia niezapomniane wrażenia, które wzbogacą Twoje doświadczenie i dodadzą Twojemu życiu odrobinę emocji.
Podróżuj na motoparalotni w dobrze przygotowanym sprzęcie z wyszkolonym specjalistą. Stań do walki ze samym sobą i dowiedz się o sobie więcej. Widok z lotu ptaka czeka na Ciebie. Włącz się do historii i poczuć wiatr.

Oczywiście możemy sobie wyobrazić, że czy to pilot czy pasażer maja ze sobą aparat fotograficzny i mogą wykonywać przepiękne zdjęcia z lotu ptaka.
Zdjęcia z powietrza charakteryzują się niespotykaną na ziemi bardzo ciekawą i zupełnie inna perspektywą.
Fotografia z wysokości od dawna wciągała fotografów a efekty ich pracy wykorzystywali ludzie do prezentacji swoich obiektów w celach reklamowych.
Oprócz motolotni, paralotni były i są nadal w użyciu balony, samoloty i helikoptery. Do prezentacji używane również są statywy, których wysokość dochodzi do 50 m.
Jednak wszystkie te urządzenia, sposoby mają dużo ograniczeń. Prawdziwą rewolucją w fotografii z lotu ptaka stały się drony.
Bardzo mobilne o niewielkich wymiarach i wadze. Mogą szybko wznieść się w powietrze na dużą wysokość. Są wyposażone w system podglądu i wyzwalania migawki, włączenia nagrywania filmu a także w szereg urządzeń elektronicznych ułatwiających pilotowanie i zabezpieczenie przed zderzeniem.
Zdjęcia czy filmy z lotu ptaka stały się dużo prostsze do wykonania i nie wymagają dużych nakładów finansowych.
Oczywiście profesjonalna fotografia czy filmowanie z drona nie jest dostępne dla każdego amatora takich ujęć. Pojawia się coraz więcej ograniczeń.
Powszechność dronów spowodowała zwiększenie ruchu w powietrzu w miejscach gdzie ewentualne kolizje mogłyby spowodować niemałe katastrofy.
Wymagane są już uprawnienia do pilotowania dronów w celach komercyjnych. Ograniczono strefy gdzie takie loty mogą się odbywać bez specjalnych zezwoleń a niektóre wręcz wyłączono z takiej możliwości.
Nasz pilot oczywiście ma uprawnienia do wykonywania lotów w celach wykonania zdjęć, nagrania filmów z drona.

filmowanie z drona olsztyn

Kilka słów o filmie

Któż z nas, nie lubi oglądać filmów? Czy kiedyś, zastanawialiśmy się, jaka właściwie jest, definicja filmu? Czas więc nadrobić zaległości.

Każdy film, to utwór. Jest to dzieło audiowizualne. Najczęściej oparte na literackiej fikcji, zawartej w scenariuszu. Stanowi tak zwane, dobro niematerialne. Jest efektem pracy człowieka, a każdy z nas, jest przecież, na swój własny sposób, stworzeniem twórczym.
Treścią filmu jest fabuła, konkretna historia, rozbita na poszczególne sceny. W przeszłości, produkcje filmowe, były zarezerwowane głównie dla kin. Tylko tam, kilkadziesiąt lat wstecz, można było obejrzeć jakiś film. Dziś, filmy są dostępne dla każdego – w telewizji, na płytach DVD, w płatnych i bezpłatnych serwisach internetowych. Wbrew pozorom, instytucja kina, cały czas, ma się całkiem dobrze. Są ludzie, którzy regularnie, śledzą kinowe repertuary, by w wolnej chwili, udać się ze znajomymi na premierowy seans.

Film to fabuła, która może stanowić treść dokumentalną, czyli historię autentyczną, która już się wydarzyła. Dokument stanowi źródło wiedzy na określany temat – historyczny, społeczny, kulturowy, podróżniczy itp. Film składa się ze scen, na które wchodzi nawet kilkadziesiąt ujęć. Są też takie gatunki jak film krótkometrażowy (czas trwania do 22 minut), średniometrażowy (czas trwania do 55 minut), pełnometrażowy (ponad 130 minut trwania). To jeden z najpopularniejszych podziałów, jeżeli chodzi o wszelkie możliwe, produkcje filmowe. Drugi, równie popularny podział, nie jest już taki techniczny. To podział na gatunki; wyróżniamy bowiem filmy: oświatowe, propagandowe, fabularne, animowane, dokumentalne, dramatyczne, kryminalne, komediowe, obyczajowe.

Film, wciąż stanowi, jedną z najczęściej wybieranych form rozrywki. Wolny czas, głównie wieczorami, lubimy spędzać na seansach. Każdy, ma swój ulubiony gatunek. Może to być komedia, akcja, romans albo horror. Największe podziały, jeżeli chodzi o gatunki, stanowią filmy fabularne, w których występują aktorzy i tworzą autorską fikcję. Tutaj, istotną rolę, odgrywa wyobraźnia twórców; scenarzystów a także reżyserów. Film może być inspirowany powieścią, biografią konkretnej osoby, wydarzeniem a nawet inną, podobną produkcją.