FOTOGRAFIA I FILMY Z DRONA OLSZTYN

zdjęcia z lotu ptaka olsztyn
zdjęcia z lotu ptaka olsztyn
zdjęcia z lotu ptaka olsztyn
zdjęcia z lotu ptaka olsztyn

Filmowanie i fotografowanie z drona tel.: 511 345 190

 

Wysokiej jakości dron, a przede wszystkim kamera, sprawiają, że prezentacja Twojej nieruchomości nigdy wcześniej nie była tak profesjonalnie przygotowana! Zdjęcia obiektu i film z lotu ptaka zachęcają też do zorganizowania wydarzenia Twoich potencjalnych klientów,
poszukujących miejsca na wesele, imprezę okolicznościową czy romantyczny weekend w hotelu.

Pracujesz dla branży eventowej i odpowiadasz za koncert lub targi – pokaż, jak niesamowicie wygląda to miejsce przed imprezą oraz zdecyduj się na utrwalenie wydarzenia! Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź też, dlaczego usługi z drona są niezbędnym elementem sprzedaży nieruchomości!
Usługi z drona – zakres:
Prezentacja obiektu, może być pomocna dla:

1.Branży eventowej ( utrwalenie wydarzenia: filmy z lotu ptaka urozmaicają przekaz na żywo lub uatrakcyjniają późniejszy zapis ).

2.Hotelarstwo, gastronomia i turystyka:
-filmowanie i fotografowanie z drona obiektów hotelowych oraz pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, domków na wynajem: takie zdjęcia z lotu ptaka pokazują wyjątkową okolicę, sieć dróg, rzek lasy, a także inne obiekty
-gastronomicznych – restauracji, sal weselnych, kawiarni usytuowanych na bulwarach, przy plaży, itp.
-obiektów usługowych: wyciągi narciarskie, spływy kajakowe, parki linowe, trasy widokowe, prywatne mini zoo

3.Zarówno zdjęcia z drona, jak i filmy z lotu ptaka są pomocne przy promocji miasta, czy okolicy, a także podczas wydarzeń, takich jak wiece wyborcze, otwarcie nowego obiektu w mieście, koncert zorganizowany przez miasto, wigilia miejska, impreza sylwestrowa, czy koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Prowadzisz obrót nieruchomościami? Filmowanie i fotografowanie z drona – zwiększ swój ruch sprzedażowy!
Film z drona służy nie tylko promocji imprez i zachęcaniu do skorzystania z obiektów w celach rekreacyjnych! Zdjęcia nieruchomości to absolutny must have, jesli chodzi o obrót nieruchomościami!

Jeśli zajmujesz się sprzedażą lub wynajmem nieruchomości, w szczególności domów jednorodzinnych, widok z lotu ptaka, taki jak zdjęcia nieruchomości i film z drona będą Twoim sprzymierzeńcem w sprzedaży! Znajdujący się w pobliżu las, jezioro, rzeka, czy też doskonała infrastruktura osiedla domków jednorodzinnych – to wszystko jest warte pokazania!

Docieraj do swoich klientów obrazem – on zapada w pamięć bardziej niż nawet najpiękniejszy opis! Zdjęcia obiektu umieść na swojej stronie, udostępnij też krótki film – niech widok z lotu ptaka podziała na wyobraźnię potencjalnych kupców!
Podsumowanie:
Filmy i zdjęcia z drona, jeśli jest on dobrej jakości prezentują się zjawiskowo! Dronem można filmować niemal przy każdej pogodzie, ale zdecyduj się wysokiej klasy usługi i firmy, które dysponują dobrym sprzętem. Zdjęcia z lotu ptaka wymagają użycia drona o kamerze z wysoką rozdzielczością oraz wyposażonego w wytrzymałe baterie.

Oglądanie wydarzenia na żywo z perspektywy drona, czy też uwiecznianie wyjątkowych momentów z ważnych uroczystości , takich jak ślub, a także używanie drona do celów marketingowych, promocyjnych i sprzedażowych – to wszystko zdecydowanie podnosi walory estetyczne Twojej prezentacji!

filmowanie i fotografowanie z drona jako usługa

Usługi dronem

Prowadzisz obrót nieruchomościami lub chcesz wypromować swój obiekt hotelowy? Zdecyduj się więc na filmowanie i fotografowanie z drona – dla podniesienia wyników sprzedaży i wzrostu zainteresowania nie ma lepszych rozwiązań! Na czym polega prezentacja obiektu przy pomocy drona i gdzie, jeszcze wykorzystasz jego możliwości? Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź, dlaczego usługi z drona nie mają sobie równych!

 

Zdjęcia nieruchomości – pokaż potencjał Twojego obiektu!

 

Wyjątkowa bryła budynku i sielska okolica? Filmy z lotu ptaka pomogą Twoim potencjalnym klientom znaleźć wymarzony dom! Dzięki, temu, że zdecydujesz się na usługi z drona możesz przedstawić:
-budynek i jego położenie względem innych obiektów oraz odległość pomiędzy nimi
-sieć dróg i infrastrukturę
-linię rzek oraz inne pobliskie zbiorniki wodne
-atrakcyjne położenie nieruchomości w pobliżu lasów, łąk czy parków

Jeśli prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne, hotel lub pensjonat, film z lotu ptaka będzie elementem wspierającym reklamę Twojego obiektu! Zachęć odbiorców do odwiedzenia Twojego wyjątkowego hotelu – na swojej stronie internetowej zamieść krótkie filmy z lotu ptaka i zdjęcia obiektu, a tym samym zapewnij sobie wzrost zainteresowania ofertą!

 

Filmy z drona i utrwalenie wydarzenia – podnieś jakość swoich usług eventowych!

 

Prezentacja nieruchomości dla celów sprzedażowych z wykorzystaniem drona to absolutna konieczność, jeśli mówimy o wysokiej jakości sprzedaży. Wiedz jednak, że zdjęcia z drona i filmy w czasie rzeczywistym, jak i te przeznaczone do późniejszego odtwarzania są również niezastąpione w branży eventowej!

Jeśli organizujesz koncert pod chmurką, wydarzenie sportowe lub chcesz uwiecznić wyjątkową uroczystość weselną – filmy z drona są doskonałym rozwiązaniem do tego, aby zrobić to w profesjonalny sposób!

Utrwalenie wydarzenia filmem z lotu ptaka podnosi walory estetyczne każdej prezentacji i stanowi niebanalną pamiątkę.

 

Usługi dronem – co musisz wiedzieć?

 

Aby filmy i zdjęcia z drona naprawdę zachwycały, zdecyduj się na firmę, która używa sprzętu wysokiej klasy. Prezentacja obiektu lub wydarzenia wymaga wytrzymałego drona, który będzie mógł robić zdjęcia i filmować przy różnych warunkach atmosferycznych.

Dron musi utrzymać się w powietrzu nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych, takich jak porywisty wiatr. Wiedz o tym, że istotna jest też tutaj rozdzielczość kamery: im większa rozdzielczość, tym zdjęcia będą dokładniejsze i większe.

Usługi dronem nie należą do szczególnie kosztownych, ale równocześnie prezentacja nieruchomości oraz wyjątkowe wydarzenie zyskują w oczach odbiorców na wartości – nie na co dzień, możemy obserwować obiekty z lotu ptaka!

filmowanie i fotografowanie z drona twoja zjawiskowa prezentacja obiektu

Dlaczego zdjęcia i filmy z lotu ptaka?

 

Otóż masa zdjęć jaka zalewa internet powoduje, że ludzie nie reagują już na każdą przysłowiową fotkę wykonaną telefonem czy nawet dobrym aparatem bo są przyzwyczajeni do takiego widoku.

Zdjęcia z lotu ptaka, fotografia drona pozwalają zobaczyć świat z zupełnie innej perspektywy. O wiele ciekawszej a przede wszystkim nieznanej.
Nawet najbardziej znany nam obiekt wzbudzi nasze zainteresowanie jeśli zobaczymy go w zupełnie innym kadrze. W innym ujęciu, do którego nie jesteśmy przyzwyczajeni, którego nie widzimy na co dzień.

Nie dość, że widzimy obiekty pod innym kątem to również światło pada w stosunku do nas pod innym kątem co powoduje inną grę cieni.

Widok wydaje się nam nieco jak z bajki, z nieznanego nam świata. Dlatego oferty wzbogacone o tak nietypowe zdjęcia czy filmy z lotu ptaka przyciągają dużo większą uwagę potencjalnych klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oferujemy usługi fotografii i wideofilmowania z drona.
Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.
System sterowania dronem posiada bezprzewodowy przekaz wizji dzięki czemu istnieje możliwość stałej kontroli wykonywanych ujęć.

Zdjęcia wykonujemy w formacie DNG lub JPG dronem Phantom 4 Advanced.
Rozdzielczość zdjęć – 20 Mpx. 
Filmy nakręcamy w rozdzielczości Full HD LUB 4K.
Możliwa dodatkowa obróbka zdjęć (retusz, galeria, prezentacja) lub montaż filmu.
Najtaniej w pakietach tzn. przy wyborze różnych usług np. zdjęcia i film z lotu ptaka, 
panoramy, spacer wirtualny, tradycyjne zdjęcia i filmy wnętrz i otoczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany zdjęciami lub filmami z lotu ptaka, zadzwoń 511 345 190 lub napisz poprzez Kontakt.
Opisz o jakie obiekty chodzi, podaj adres lub współrzędne a otrzymasz bezpłatną wycenę.

Sesje fotograficzne z lotu ptaka nie mogą się odbywać podczas opadów, silnych wiatrów i burz.
Nie jest dozwolone latanie nad ludźmi, ulicami i drogami na których odbywa się ruch, parkingami itp. 

FILMY I ZDJĘCIA Z DRONA – CENNIK

 

 •  minimalna wartość zamówienia 400 zł
 • sesja do 25 minut do 20 zdjęć obrobionych 400 zł
 • przy większej niż 20 ilości zdjęć standardowa obróbka następnych 5 zł/szt.
 • następne sesje 25-cio minutowe w tym samym miejscu i dniu 200 zł
 • sesja do 25 minut materiał wideo 400 zł następne w tym samym dniu i  miejscu po 200 zł
 • sesja do 60 minut materiał wideo i fotograficzny w jednej lokalizacji – 700 zł
 • obróbka i montaż filmu od 200 zł
 • ścieżka dźwiękowa do filmu royalty free 50 zł

FOTOGRAFIA NIERUCHOMOŚCI – CENNIK

 

 • 15 zdjęć – 200 zł następne 10 zł/szt. (preferowane do mieszkań na sprzedaż)
 • 25 zdjęć – 300 zł następne 10 zł/szt. (preferowane do lokali na wynajem zwłaszcza noclegi)
 • inne do uzgodnienia
 • dojazd 1 zł/km (Olsztyn bezpłatny)
 • z użyciem drona do uzgodnienia
 • prezentacja kompleksowa foto, film, dron – od 700 zł

 

Zdjęcia z lotu ptaka

Niezależnie od tego, w którym miejscu jesteś możesz zobaczyć świat z lotu ptaka. Taka możliwość istnieje dzięki motoparalotni.
Olsztyn, Warszawa, Kazimierz Dolny, Lublin, Białystok, Zielona góra, Kielce i Opole serdecznie zapraszają. Podróżuj pod niebem dzięki silnikowi i wózkowi. Motoparalotnia gwarantuje bezpieczne lądowanie. O Twój komfort zadba profesjonalny pilot. Możesz skupić się na wrażeniach.

Motoparalotnia zapewni Tobie przygodę na całe życie. Wyobraź sobie wspomnienia z szybowania w powietrzu prawie jak ptak.
Wszystko to jest w zasięgu Twojej ręki, wystarczy, że wybierzesz się na motoparalotnię i odbędziesz lot z fachowcem.
Motoparalotnia zapewnia niezapomniane wrażenia, które wzbogacą Twoje doświadczenie i dodadzą Twojemu życiu odrobinę emocji.
Podróżuj na motoparalotni w dobrze przygotowanym sprzęcie z wyszkolonym specjalistą. Stań do walki ze samym sobą i dowiedz się o sobie więcej. Widok z lotu ptaka czeka na Ciebie. Włącz się do historii i poczuć wiatr.

Oczywiście możemy sobie wyobrazić, że czy to pilot czy pasażer maja ze sobą aparat fotograficzny i mogą wykonywać przepiękne zdjęcia z lotu ptaka.
Zdjęcia z powietrza charakteryzują się niespotykaną na ziemi bardzo ciekawą i zupełnie inna perspektywą.
Fotografia z wysokości od dawna wciągała fotografów a efekty ich pracy wykorzystywali ludzie do prezentacji swoich obiektów w celach reklamowych.
Oprócz motolotni, paralotni były i są nadal w użyciu balony, samoloty i helikoptery.

Do prezentacji używane również są statywy, których wysokość dochodzi do 50 m.
Jednak wszystkie te urządzenia, sposoby mają dużo ograniczeń. Prawdziwą rewolucją w fotografii z lotu ptaka stały się drony.
Bardzo mobilne o niewielkich wymiarach i wadze. Mogą szybko wznieść się w powietrze na dużą wysokość.

Są wyposażone w system podglądu i wyzwalania migawki, włączenia nagrywania filmu a także w szereg urządzeń elektronicznych ułatwiających pilotowanie i zabezpieczenie przed zderzeniem.
Zdjęcia czy filmy z lotu ptaka stały się dużo prostsze do wykonania i nie wymagają dużych nakładów finansowych.
Oczywiście profesjonalna fotografia czy filmowanie z drona nie jest dostępne dla każdego amatora takich ujęć.

Pojawia się coraz więcej ograniczeń.
Powszechność dronów spowodowała zwiększenie ruchu w powietrzu w miejscach gdzie ewentualne kolizje mogłyby spowodować niemałe katastrofy.
Wymagane są już uprawnienia do pilotowania dronów w celach komercyjnych.

Ograniczono strefy gdzie takie loty mogą się odbywać bez specjalnych zezwoleń a niektóre wręcz wyłączono z takiej możliwości.
Nasz pilot oczywiście ma uprawnienia do wykonywania lotów w celach wykonania zdjęć, nagrania filmów z drona.

filmowanie z drona olsztyn

Kilka słów o filmie

Któż z nas, nie lubi oglądać filmów? Czy kiedyś, zastanawialiśmy się, jaka właściwie jest, definicja filmu? Czas więc nadrobić zaległości.

Każdy film, to utwór. Jest to dzieło audiowizualne. Najczęściej oparte na literackiej fikcji, zawartej w scenariuszu. Stanowi tak zwane, dobro niematerialne. Jest efektem pracy człowieka, a każdy z nas, jest przecież, na swój własny sposób, stworzeniem twórczym.
Treścią filmu jest fabuła, konkretna historia, rozbita na poszczególne sceny. W przeszłości, produkcje filmowe, były zarezerwowane głównie dla kin. Tylko tam, kilkadziesiąt lat wstecz, można było obejrzeć jakiś film. Dziś, filmy są dostępne dla każdego – w telewizji, na płytach DVD, w płatnych i bezpłatnych serwisach internetowych. Wbrew pozorom, instytucja kina, cały czas, ma się całkiem dobrze. Są ludzie, którzy regularnie, śledzą kinowe repertuary, by w wolnej chwili, udać się ze znajomymi na premierowy seans.

Film to fabuła, która może stanowić treść dokumentalną, czyli historię autentyczną, która już się wydarzyła. Dokument stanowi źródło wiedzy na określany temat – historyczny, społeczny, kulturowy, podróżniczy itp. Film składa się ze scen, na które wchodzi nawet kilkadziesiąt ujęć. Są też takie gatunki jak film krótkometrażowy (czas trwania do 22 minut), średniometrażowy (czas trwania do 55 minut), pełnometrażowy (ponad 130 minut trwania). To jeden z najpopularniejszych podziałów, jeżeli chodzi o wszelkie możliwe, produkcje filmowe. Drugi, równie popularny podział, nie jest już taki techniczny. To podział na gatunki; wyróżniamy bowiem filmy: oświatowe, propagandowe, fabularne, animowane, dokumentalne, dramatyczne, kryminalne, komediowe, obyczajowe.

Film, wciąż stanowi, jedną z najczęściej wybieranych form rozrywki. Wolny czas, głównie wieczorami, lubimy spędzać na seansach. Każdy, ma swój ulubiony gatunek. Może to być komedia, akcja, romans albo horror. Największe podziały, jeżeli chodzi o gatunki, stanowią filmy fabularne, w których występują aktorzy i tworzą autorską fikcję. Tutaj, istotną rolę, odgrywa wyobraźnia twórców; scenarzystów a także reżyserów. Film może być inspirowany powieścią, biografią konkretnej osoby, wydarzeniem a nawet inną, podobną produkcją.

Transport towarów dronem

Bardzo często pewnie większość osób z nas widziała małe latające obiekty na niebie podczas pobytu na koncercie, imprezie, czy nawet leżąc na kocu w parku. Mając dobry wzrok możemy dostrzec, że obiekt ten posiada kamerę oraz 4 śmigła. Jest to nic innego jak po prostu dron, czyli zdalnie sterowany latający pojazd, Na rynku możemy znaleźć kilka modeli dronów, ale czym one różnią się od siebie, oraz jakie jest ich przeznaczenie?

Quadrocopter

Obecnie w każdym lepszym sklepie elektronicznym możemy zakupić ten model w miniaturowej wersji, którym mogą bawić się zarówno dzieci jak i dorośli. Te małe zabawki są proste w obsłudze dzięki czemu każdy sobie z nimi poradzi. Dodatkowo drony te posiadają funkcję samostabilizacij, która pozwala nam na zabawę niezależnie od tego jakie panują warunki na zewnątrz.

Jeśli zdecydujemy się na Quadrocopter to jaki wybrać?

Drona możemy wykorzystać podczas prowadzenia swojego biznesu. Zanim jednak zaczniemy z niego korzystać warto zastanowić się, czy będzie on używany tylko do robienia zdjęć, czy także do nagrywania filmów. Powinniśmy zwrócić także uwagę na to, czy w lokalizacji w, której się znajdujemy jest zapotrzebowanie na tego typu usługi oraz zwrócić uwagę na koszty, gdyż zakup profesjonalnego drona to około 3 tys zł. Do tego należy doliczyć pozwolenie na lot, gdyż na drona musimy posiadać licencję oraz dodatkowy sprzęt taki jak np. kamera.

Hexacopter

Jest to rodzaj drona, który wyposażony jest w 6 śmigieł. Są to duże i masywne maszyny. Głównie stosowane są w przemyśle ze względu na wysoki pułap, moc oraz stabilność lotu. Dron bardzo dobrze radzi sobie z warunkami pogodowymi, gdyż w locie zachowuje się on bardzo stabilnie i przewidywalnie.

Octocopter

Dron ten wyposażony jest w osiem śmigieł co jest bardzo dużą zaletą potrafią unieść w powietrze znacznie cięższe ładunki niż ma to miejsce w przypadku innych modeli. Drony te posiadają bardzo często możliwość montażu kilku akumulatorów jednocześnie,. Jest to bowiem duży plus, gdyż im cięższy jest nasz model tym więcej energii pobierze on podczas lotu. Posiadając kilka akumulatorów na raz będziemy mieli zatem pewność, że czas pracy na jednym naładowaniu będzie znacznie dłuższy. Dron ten jest rodzajem latającego bezzałogowca co wiąże się z tym, że zakup najtańszego modelu będzie wiązał się w wydatkiem powyżej 1 tys zł. Warto też zaznaczyć, że ze względu na wymiary jakie posiada dron jest on przeznaczony do lotów na większej, otwartej przestrzeni.

Transport produktów fmcg

Dostawy z do i z odległych lokalizacji to nie lada wyzwanie oraz generacja dużych kosztów. Przykładowo funkcjonujące schroniska i inne obiekty znajdują się w miejscach do, których nie zawsze jest dostęp, dlatego ze środków unijnych powstał projekt dostawy produktów za pomocą dronów. Pomysł ten powstał podczas wyprawy w Dolomity, gdzie helikopter dostarczał żywność. W późniejszym czasie naukowcy zaprojektowali zdalnie sterowany dron FB3 wraz z instrukcją używania oraz konserwacji. Całe rozwiązanie umożliwia świadczenie usług transportu powietrznego towarów o masie do 100 kg. Aby podnieść użyteczność rozwiązania oraz wydajność drona FB3 został zaprojektowany tak by mieścił się w samochodzie dostawczym, który ma umożliwić przewożenie drona do punktu z, którego będzie on startował z dostawą danego towaru.

No a poza tym najczęstszym przeznaczeniem jest filmowanie lub fotografia z drona. 

 

Dron – niezbędne narzędzie dla Twoich filmów marketingowych.

Od kilku lat dron stał się samodzielnym narzędziem marketingu cyfrowego i komunikacji, oferując firmom ogromne możliwości. Ujęcia z powietrza tworzą film promocyjny firmy, usługi, miejsca, czynności, wydarzenia…

GŁÓWNE ZALETY DRONA

Pozwala na lepsze podkreślenie elementów, które mają być wyróżnione, w porównaniu do zwykłego tekstu lub obrazu
Wyróżnij się na tle konkurencji dzięki innowacyjnej koncepcji wizualnej
Przekazuj ultranowoczesny wizerunek dzięki bardzo profesjonalnemu renderingowi i imponującej jakości obrazu
Zaoferuj swoim klientom całkowitą immersję i zanurz ich w swoim świecie

KONCENTRACJA NA SEKTORZE NIERUCHOMOŚCI

W ostatnich latach coraz więcej słyszymy o dronach w nieruchomościach. Rzeczywiście, stał się on doskonałym narzędziem do wzbogacenia nieruchomości.
Znaczenie drona w nieruchomościach w 4 punktach.
1. Wyróżnianie się na rynku.
Wideo z drona pozwoli znacznie szybciej sprzedać nieruchomość. Klient może obejrzeć nieruchomość z każdej strony i natychmiast się w niej odnaleźć. Dron pozwala na lokalizację nieruchomości w jej środowisku i otoczeniu dzięki zdjęciom lotniczym.
2. Zapewnienie lepszej widoczności nieruchomości i powiększenie grona jej klientów.
Wideo z drona jest treścią wirusową, sprzyjającą udostępnianiu na portalach społecznościowych. Dlatego też oferuje doskonałą widoczność i w konsekwencji zwiększyć reputację agencji nieruchomości. Jest to bardzo skuteczny atut, który umożliwia komunikację przy niższych kosztach.
3. Zwiększenie liczby odwiedzin i poprawa współczynnika konwersji strony internetowej.
Wideo jest najbardziej atrakcyjnym rodzajem treści dla użytkownika sieci. Pozwala profesjonalistom z branży nieruchomości:
– aby mieć lepsze referencje w Google;
– zwiększenie ruchu na stronie internetowej (liczby odwiedzających);
– aby poprawić współczynnik konwersji.
Wideo z drona ma o wiele większe szanse na wywołanie akcji ze strony użytkownika niż zwykłe zdjęcie z tekstem.
4. Odkrywanie nieruchomość w całości.
Dron może dotrzeć do obszarów niedostępnych dla człowieka, dzięki czemu zapewnia obrazy z nowymi kątami widzenia, zwłaszcza w przypadku zewnętrznych części nieruchomości. Jeśli chodzi o wnętrze nieruchomości, dron może zaoferować wierne odwzorowanie przestrzeni i kubatury pomieszczeń. Z tego typu treścią bez wątpienia wywołasz „efekt wow”!

error: © Content is protected !! Zawartość chroniona prawem autorskim.