FOTOGRAFIA I FILMOWANIE Z DRONA OLSZTYN – GALERIA

ZDJĘCIA BUDYNKÓW Z DRONA Z LOTU PTAKA

Zdjęcia i filmy z drona Olsztyn

 

Odkąd po raz pierwszy drony pojawiły się na rynku upłynęło sporo czasu. Z początku wywołały one pewne emocje i obawy, ale dzisiaj są postrzegane w zupełnie inny sposób. Wydawać by się mogło, że bezzałogowe małe “samolociki” nie znajdą tak szerokiego zastosowania.

Okazało się zupełnie co innego. Dron został wyposażony w kamerę wysokiej rozdzielczości, a dodatkowe aplikacje ułatwiają kontrolę maszyny.

Pojawiło się wiele firm oferujących swoje usługi choćby nawet filmowanie dronem przeróżnych imprez okolicznościowych dostarczając niezwykłych ujęć, które były by wręcz nie osiągalne. Z pokładu drona można robić filmy lub zdjęcia w bardzo dobrej rozdzielczości umożliwiającej nawet wykonanie map. Możliwy jest wynajem drona przez firmy geodezyjne, budowlane, nadleśnictwa czy inne pracujące w terenie.

Wszystkie większe miasta, gminy  promują swoje atrakcje przy użyciu tej techniki. Można w ten sposób dokładnie zaplanować wycieczkę po starówce i okolicy.

Dzisiaj dron jest wielofunkcyjnym specjalistycznym urządzeniem, jeśli nie narzędziem w rękach profesjonalistów. Jego wyposażenie umożliwia wykonywanie dokładnych pomiarów. Kiedyś przedstawiany jako zabawka rekreacyjna za kilkaset złotych dzisiaj jest maszyną w pełni profesjonalną za nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Aż chce się polatać.

Fotografia i filmowanie z drona

Fotografowanie i filmowanie z drona to już nie przyszłość. To teraźniejszość. Standard. Nasza firma dysponuje dronem Phantom 4 Advanced, który w zupełności wystarcza aby nakręcić materiał w rozdzielczości 4 K. Zmontowane filmy rewelacyjnie służą w celach marketingowych, reklamowych, ewidencyjnych i innych.

W branży turystycznej, nieruchomościach posiadanie prezentacji w postaci zdjęć z drona, filmów z lotu ptaka dzisiaj to już standard. Do materiału z drona możemy również dołączyć zdjęcia i filmy z powierzchni ziemi lub wnętrza budynku. Pokazać detale niewidoczne z wysokości na której porusza się dron. Jeśli potrzebujesz prezentacji z użyciem zdjęć lub filmów z drona, z lotu ptaka, zadzwoń lub napisz do nas.

 

Tel.: 511 345 190, ARTIM Olsztyn

Muzyka bez opłat ZAIKS