FOTOGRAFIA I FILMOWANIE Z DRONA OLSZTYN – GALERIA

FILMOWANIE Z DRONA Z LOTU PTAKA

OBIEKTY TURYSTYCZNE Z DRONA Z LOTU PTAKA

ZDJĘCIA BUDYNKÓW Z DRONA Z LOTU PTAKA

Zdjęcia i filmy z drona Olsztyn

 

Odkąd po raz pierwszy drony pojawiły się na rynku upłynęło sporo czasu. Z początku wywołały one pewne emocje i obawy, ale dzisiaj są postrzegane w zupełnie inny sposób. Wydawać by się mogło, że bezzałogowe małe „samolociki” nie znajdą tak szerokiego zastosowania.

Okazało się zupełnie co innego. Dron został wyposażony w kamerę wysokiej rozdzielczości, a dodatkowe aplikacje ułatwiają kontrolę maszyny.

Pojawiło się wiele firm oferujących swoje usługi choćby nawet filmowanie dronem przeróżnych imprez okolicznościowych dostarczając niezwykłych ujęć, które były by wręcz nie osiągalne. Z pokładu drona można robić filmy lub zdjęcia w bardzo dobrej rozdzielczości umożliwiającej nawet wykonanie map. Możliwy jest wynajem drona przez firmy geodezyjne, budowlane, nadleśnictwa czy inne pracujące w terenie.

Wszystkie większe miasta, gminy  promują swoje atrakcje przy użyciu tej techniki. Można w ten sposób dokładnie zaplanować wycieczkę po starówce i okolicy.

Dzisiaj dron jest wielofunkcyjnym specjalistycznym urządzeniem, jeśli nie narzędziem w rękach profesjonalistów. Jego wyposażenie umożliwia wykonywanie dokładnych pomiarów. Kiedyś przedstawiany jako zabawka rekreacyjna za kilkaset złotych dzisiaj jest maszyną w pełni profesjonalną za nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Aż chce się polatać.

 

Fotografia i filmowanie z drona

 

Fotografowanie i filmowanie z drona to już nie przyszłość. To teraźniejszość. Standard. Nasza firma dysponuje dronem Phantom 4 Advanced, który w zupełności wystarcza aby nakręcić materiał w rozdzielczości 4 K. Zmontowane filmy rewelacyjnie służą w celach marketingowych, reklamowych, ewidencyjnych i innych.

W branży turystycznej, nieruchomościach posiadanie prezentacji w postaci zdjęć z drona, filmów z lotu ptaka dzisiaj to już standard. Do materiału z drona możemy również dołączyć zdjęcia i filmy z powierzchni ziemi lub wnętrza budynku. Pokazać detale niewidoczne z wysokości na której porusza się dron. Jeśli potrzebujesz prezentacji z użyciem zdjęć lub filmów z drona, z lotu ptaka, zadzwoń lub napisz do nas.

Tel.: 511 345 190, ARTIM Olsztyn

Wykorzystanie wideo 360° dla promocji firmy.

Wideo 360° to wideo, w którym pole widzenia kamery umożliwia filmowanie we wszystkich kierunkach jednocześnie. Gdy tylko widz ogląda wideo, doświadczenie immersji jest całkowite, ponieważ może kontrolować widok i odkrywać obraz 360° tak, jakby był na miejscu.
Na smartfonie, komputerze lub tablecie widz może poruszać się we wszystkich kierunkach i wybierać kąty widzenia poprzez przeciąganie myszką, lub palcem (urządzenie mobilne).
Filmy 360 stopni zwiększają atrakcyjność Twojego wideo i pozwalają widzom aktywnie oglądać treść. To utrzymuje ich uwagę przez dłuższy czas i tworzy z nimi silniejszą relację.
Kamera 360° może składać się z kilku kamer lub jednej kamery z kilkoma obiektywami. Aby oglądać filmy 360 stopni w najlepszych warunkach, radzimy użyć zestawu słuchawkowego VR (Virtual Reality).

 

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z WIDEO 360°?

 

Wideo 360° pozwala na przeżycie wyjątkowego doświadczenia, pozwala widzowi na całkowite zanurzenie się, zwłaszcza z pomocą zestawu słuchawkowego VR, który będzie śledził ruchy jego głowy i przeniesie go z jednego miejsca w drugie w ciągu kilku sekund.
Jest to niezaprzeczalna dźwignia handlowa, dzięki której zwiększasz współczynnik konwersji i budujesz wizerunek marki swojej firmy.
Jest to narzędzie, które pozwala Twojej firmie stać się wirtualną i bardziej dostępną. Wideo 360° może być wykorzystane do wirtualnej wycieczki, prezentacji koncepcji, produktu, usługi, a nawet do uwiecznienia konferencji lub wydarzenia.
Jest to narzędzie rekrutacyjne, które wyróżnia się z tłumu, kandydat może odkryć Twoją firmę i realnie zaprezentować się na swoim przyszłym stanowisku.
Wideo 360° zabiera widza za kulisy miejsca, do którego zazwyczaj nie ma wstępu. Może mieć niedostępne punkty widzenia i poruszać się zgodnie z własnymi pragnieniami.

 

KILKA WSKAZÓWEK DLA TWOJEGO WIDEO 360°.

 

1. Wybierz strategiczne miejsce dla kamery. Ponieważ kamera filmuje we wszystkich kierunkach, zaleca się, aby urządzenie było ustawione w centrum filmowanego otoczenia. Najlepiej na wysokości klatki piersiowej lub ramion, aby zoptymalizować swoje strzały.
2. Weź pod uwagę światło. W zależności od lokalizacji lub pory dnia, konieczne jest dostosowanie aparatu, aby uzyskać wysokiej jakości zdjęcia i uniknąć prześwietlenia lub niedoświetlenia.
3. Nie zaniedbuj fazy przygotowawczej. Aby wideo odniosło sukces, konieczne jest napisanie scenariusza i zorganizowanie go. Ważne jest również, aby zapewnić, że spełnia on konkretny cel dla Twojej firmy.
4. Udostępnianie filmu. Udostępnianie wideo 360 stopni jest bardziej skomplikowane niż tradycyjnego filmu korporacyjnego. Do jego prawidłowego działania konieczne jest posiadanie określonego oprogramowania lub wtyczek. Idealnym rozwiązaniem jest umieszczenie filmu na platformach takich jak Facebook czy Youtube, które doskonale obsługują wideo 360 stopni.
Wideo 360° to innowacyjny sposób komunikacji, który dziś nie jest jeszcze w pełni wykorzystywany. Oferuje on firmom nowy sposób komunikacji i wyróżniania się. Jest to niezbędne narzędzie dla firm, które bardzo dobrze wpisuje się w strategię storytellingu i sieci społecznościowych.

 

Muzyka bez opłat ZAIKS

 

error: © Content is protected !! Zawartość chroniona prawem autorskim.