FOTOGRAFIA NIERUCHOMOŚCI OLSZTYN

Sprzedawaj nieruchomości szybciej i za lepszą cenę

Nie ważne czy sprzedajesz, czy wynajmujesz nieruchomości,
zdjęcia są odpowiedzialne za zainteresowanie Twoją ofertą.

FOTOGRAFIA WNĘTRZ I NA ZEWNĄTRZ

fotografia nieruchomości olsztyn
fotografia budynków olsztyn
fotografia mieszkań olsztyn
fotografia domów olsztyn

Ile czasu kupujący poświęca na wybranie odpowiedniej oferty z listy? Są badania, które mówią o ułamku sekundy! 
Po wybraniu odpowiednich parametrów pozostaje tylko rzut oka na miniaturę oferty.
 Miniaturka to Twój pierwszy kontakt z klientem.
Od niej zależy czy poszukujący już na wstępie nie zainteresuje się Twoją ofertą i nigdy jej nie ujrzy.
Reszta zdjęć musi przekonać do końca szukającego aby sięgnął po telefon i umówił się na wizytę by obejrzeć nieruchomość.
Należy w pierwszej kolejności przygotować pomieszczenia do sesji. Oprócz tradycyjnego sprzątania należy często poprzestawiać niektóre przedmioty lub wynieść z fotografowanego pomieszczenia aby można było stworzyć przejrzystą kompozycję miłą dla oka obserwatora.
Nie bez znaczenia są osoby, które zajmują się tzw. “Home Stagingiem”. Oprócz doświadczenia w aranżacji wnętrz zazwyczaj mają ze sobą parę gadżetów, które potrafią ocieplić wizerunek pomieszczenia.

FILMOWANIE I ZDJĘCIA Z DRONA

Oprócz zdjęć wykonanych standardowo wewnątrz i na zewnątrz mieszkania, domu lub innego budynku dodatkowym wspaniałym narzędziem jest film lub zdjęcia z drona. Można zaprezentować nieruchomość z zupełnie innej perspektywy niż reszta ofert. Domy położone w sąsiedztwie natury lub atrakcyjnych miejsc to już dzisiaj standard aby wyróżnić ofertę zdjęciami lub filmami z lotu ptaka. Takie prezentacje zwracają uwagę poszukującego natychmiast i na pewno zostanie przy oglądaniu np. filmu nieco dłużej. Dzięki nim oglądający może przekonać się do walorów położenia nieruchomości jak i jej wyglądu zewnętrznego. 

I OTO NAM CHODZ!

 

Fotograf nieruchomości, mieszkania, domu, WNETRZ – Olsztyn

Zdęcia nieruchomości, mieszkania, domu…

Poszukiwania mieszkania potrafią być prawdziwym wyzwaniem, szczególnie jeśli szukamy czegoś na odległość.Jest wiele stron internetowych, które oferują nieruchomości online, ale trzeba być z nimi wszystkimi bardzo ostrożnym.

Wiadomo, że bardzo łatwo choć kosztownie jest zrobić zdjęcia nieruchomości tak, by wyglądały doskonale. Na fotografiach mieszkań, domów, działek ukrycie niedoskonałości danego obiektu jest mozliwe i naprawdę nie sprawia żadnego problemu osobie, która dodaje ogłoszenie.

Dlatego należy być szczególnie ostrożnym kiedy szuka się nieruchomości online. Niestety nie zawsze mamy możliwość, żeby pojechać i fizycznie obejrzeć dane mieszkanie, ale na pewno warto poprosić o dodatkowe zdjęcia najlepiej o profesjonalne zrobione przez fotografa .

Im więcej zdjęć zobaczymy, tym łatwiej będzie dojrzeć ewentualnie niedoskonałości, które właściciel mógł próbować przed nami ukryć.
Szukanie nieruchomości online zawsze należy zacząć od zdecydowania jakie są nasze priorytety. Na pewno nie warto przesadnie oszczędzać, bo możemy tego później bardzo żałować. W niektórych przypadkach naprawdę nie warto być sknerą!

A jeśli jesteśmy po drugiej stronie czyli sprzedajemy nieruchomość, mieszkanie, dom, działkę, zaopatrzmy się w dobre zdjęcia. Dobra fotografia nieruchomości może przyspieszyć sprzedaż po wyższej cenie nasz produkt. Może też zaoszczędzić czasu i sprzedającemu i kupującemu nieruchomość jeśli zdjęcia wyjaśnią zainteresowanemu dokładnie z czym ma do czynienia. Dobra fotografia zawsze przyciąga i potencjalny klient oprócz ceny zawsze bierze pod uwagę pierwsze wrażenie. To wrażenie może spowodować zmianę decyzji i przeznaczenie większej ilości środków na zakup nieruchomości. A to wszystko może zdziałać dobry fotograf nieruchomości.