FOTOGRAFIA NIERUCHOMOŚCI – GALERIA

Sesja zdjęciowa mieszkania, domu, działki

Fotografia wnętrz

Prezentacja nieruchomości zdjęcia + film

Możemy zaproponować kompleksową prezentację mieszaną złożoną ze zdjęć standardowych, zdjęć z lotu ptaka (z drona) i filmu z lotu ptaka (z drona). Jest to bardzo bogate w materiał fotograficzny i filmowy przedstawienie nieruchomości polecane w przypadku domów z nieco większą działką i ciekawym otoczeniem. Zdjęcia i film z lotu ptaka (z drona) ukażą nieruchomość z nieco innej ciekawszej perspektywy i zaprezentują wszystkie walory otoczenia. Mogą to być lasy, jeziora, łąki infrastruktura (drogi, mosty, przeprawy itd.)
Ilość materiału do uzgodnienia jak i odpowiednia do tego cena.

ANIMACJA WIDEO ZE ZDJĘĆ NIERUCHOMOŚCI

Fotograf nieruchomości, mieszkania, domu

Piękne wnętrza nie muszą być marzeniem. O co powinniśmy zadbać? Wbrew pozorom dobrze dobrane meble oraz ich odpowiednie rozstawienie nie są jedyną ważną kwestią. Kolory, jakich używany w trakcie urządzania poszczególnych pomieszczeń oraz materiały, jakie się w nich pojawią – oto kolejne kwestie, o które warto zadbać z wyprzedzeniem.
Aranżacja wnętrz może stać się ciekawsza dzięki drobnym dodatkom – grafikom lub obrazom, które pojawią się na naszych ścianach.
Warto też pamiętać o tym, iż niezwykłą siłę maja fotografie – dzieła sztuki, które po które specjaliści zajmujący się urządzaniem domów, mieszkań i pomieszczeń biurowych nie bez powodu tak chętni sięgają.
Fotografia, bez względu na to, czy będzie dziełem sztuki zamówionym u profesjonalisty, czy rodzinną pamiątką, może stać się wspaniałą ozdobą każdego wnętrza. Rodzinne zdjęcie w pokoju gościnnym lub w sypialni, sielski widok w jadalni – oto rozwiązania, na które z pewnością warto postawić.
W aranżacji wnętrz świetnie sprawdzają się barwne fotografie, nie brak i tych osób, które preferują zdjęcia czarno-białe.
Odpowiednio dobrane, mogą stać się ciekawym akcentem w wielu pomieszczeniach i nadać im wyjątkowego charakteru.