FOTOGRAFIA REKLAMOWA MOBILNA SESJA FASHION

Mobilne fotograficzne sesje odzieżowe u klienta

Chcąc skatalogować produkty w stacjonarnym sklepie za pomocą dokumentacji fotograficznej musimy się liczyć ze sporymi kosztami wykonania takich zdjęć profesjonalnie.Dzisiaj już nie wystarczy zrobić zdjęcie jakiekolwiek. Estetyka i wysoka jakość fotografii ma ogromny wpływ na odbiór wizualny, który o podjęciu decyzji o zakupie. Tym bardziej jeśli zdjęcia chcemy wykorzystać do sprzedaży w sklepie internetowym.

Aby wykonać dobrze sesję fotograficzną odzieży musi brać w niej udział spora ilość osób odpowiadających za poszczególne etapy i zadania podczas sesji. Do wykonania sesji fotograficznej odzieży potrzebne jest miejsce a najczęściej jest to studio fotograficzne. Z tym wiąże się prawidłowe zapakowanie produktów, transport, rozpakowanie, wyprasowanie, rozłożenie i przygotowanie do sesji fotograficznej.

Do samej sesji potrzebny jest fotograf, często modele a jeśli robimy zdjęcia z wizerunkiem następnymi potrzebnymi osobami będą wizażystka, fryzjerka i stylistka. Ekipa towarzysząca musi zadbać o prawidłowy wygląd modela oraz ułożenie ubrania na modelu.

W czasie sesji potrzebni są ludzie do podawania modelom odzieży i jednocześnie do odbierania, ponownego złożenia i przygotowania do transportu powrotnego. Nietrudno policzyć, że przy sesji pracuje jednocześnie kilka osób co jest znacznym kosztem.

Zdjęcia następnie w procesie postprodukcji muszą być odpowiednio obrobione.

Mając własny sklep stacjonarny i własny personel można koszty zdecydowanie obniżyć. Odpada transport, pracownicy są doskonale zorientowani co gdzie leży lub wisi, mogą szybko podawać i odbierać ubrania i odkładać na odpowiednie miejsce. Dodatkowo jeśli wybierzemy zdjęcia bez wizerunku można wykorzystać personel jako modele.

Odpadają kosztowne elementy jak wizażystka i fryzjerka. Stylistą może być osoba ze sklepu. Chodzi o poprawne ułożenie odzieży na modelu i dobranie odpowiednich dodatków. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania zdjęć wizerunkowych z modelem lub modelami w sklepie, przed jego wejściem. Takie zdjęcia można wykorzystać do banerów, artykułów na blogu, ulotek i innych form reklamy.

Do przeprowadzenia sesji w sklepie lub magazynie potrzebna odrobina powierzchni gdzie można zorganizować plan zdjęciowy. Wystarczy ok. 10-15 m2.

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją takiej sesji w twoim lokalu, zadzwoń 511 345 190.

error: © Content is protected !! Zawartość chroniona prawem autorskim.