fotografia ślubna olsztyn

Suknia ślubna

Bardzo ważnym, o ile nie najważniejszym elementem ubioru panny młodej w czasie jej własnego ślubu jest oczywiście suknia ślubna. Jest to nie tyle element, co główna część stroju panny młodej w tym tak bardzo ważnym dla niej dniu. Chyba każda panna młoda chce błyszczeć na swoim weselu, co przecież nie jest niczym dziwnym – przecież taki dzień planuje się tylko raz w całym swoim życiu, co oczywiście nie dotyczy rozwodników. Goście, którzy są zaproszeni na ślub, a później również na wesele zastanawiają się jak będzie wyglądać suknia ślubna. Ciotki i wujkowie z całą pewnością są pewni nadchodzących trendów czy też trendów w sezonie.

Ale nie tylko ciotki i wujkowie, ale też kuzyni, dziadkowie, znajomi bliżsi oraz dalsi zastanawiają się jak będzie wyglądała suknia ślubna. Czy będzie to kolorowa suknia ślubna, czy może tradycyjnie biała, a może też biała z jakimiś kolorowymi wstawkami, czy też w końcu suknia w kolorze ecru czy też mleczna, ponieważ czysta biel może najzwyczajniej w świecie nie pasować do typu urody panny młodej, których to typów wyróżniamy aż cztery, co z całą pewnością warto wspomnieć, ale również należy się zastanowić jaki fason powinna mieć suknia ślubna, co z kolei ułatwi pannie młodej znajomość własnej figury.

Trzeba się pochylić nad tym, że nie każdy krój jaki może mieć suknia ślubna, może i powinien pasować przyszłej pannie młodej.

 

Jak wybrać suknię ślubną skrojoną na miarę?

Na ten moment na pewno czekałaś latami. W końcu większość kobiet marzy o wspaniałej uroczystości ślubnej, na której to one będą mogły grać pierwsze skrzypce. Sam okres przygotowań wielu osobom potrafi sprawić niemałą przyjemność, więc jeśli tylko dobrze do niego podejdziesz (przede wszystkim ze spokojem!), będziesz czerpać z niego olbrzymią frajdę. Zobacz, jakie wspaniałości przygotowała dla ciebie moda ślubna.

Dokładnie przemyśl to, w jakiej sukience wypowiesz te najważniejsze słowa w twoim życiu i złożysz przysięgę małżeńską. Kreacja powinna być skrojona na twoją miarę. Jesteś w stanie ją wybrać, jeśli tylko już teraz zaczniesz jej szukać.

Mówiąc o sukni szytej na miarę, wbrew pozorom nie ma się wcale na myśli wyłącznie jej rozmiaru, choć i on jest ważny, ale to akurat powinna być dla ciebie dość oczywista kwestia. Kreacja musi jednak pasować równie dobrze do swojego stylu, osobowości i charakteru. Gdy tylko ją założysz i zobaczysz się w lustrze, od razu poczujesz euforię i będziesz wiedzieć, że to jest właśnie to, czego szukałaś. Moda ślubna bez przerwy się zmienia, ale twój styl nie musi podlegać tym zmianom. Nie bądź więc przesadnie wierna trendom.

Możesz oczywiście na nie patrzeć i w jakimś stopniu się nimi kierować, ale nie przejmuj się, jeżeli okaże się, że wybrałaś suknię, która w tym momencie nie jest na topie. W tym dniu to ty jesteś najważniejsza i to ty masz się czuć świetnie w twojej stylizacji. Nie myśl więc o tym, co pomyślą o niej inni. Nie zwracaj uwagi na gust zaproszonych ciotek czy przyjaciółek. Jeżeli tylko podobają ci się kremowe bądź różowe suknie ślubne, po prostu zacznij je przymierzać i sprawdź, jak ty się w nich czujesz. Kreacja panny młodej nie zawsz musi być biała i klasyczna. Zapamiętaj sobie jedną kluczową rzecz – to ty masz czuć się w niej perfekcyjnie.

Nie wybieraj więc czegoś, co nie współgra z twoim charakterem i upodobaniami. Jeżeli na co dzień nosisz się skromnie i klasycznie, unikaj bufiastych sukienek w stylu księżniczki. To suknia ślubna ma się dopasować do ciebie. Nie może być nigdy odwrotnie.

fotograf olsztyn