Zabawa Sylwestrowa

zabawa sylwestrowa

Domowe rozrywki sylwestrowe

Nie zawsze trzeba spędzać sylwestra na jakichś hucznych zabawach, wielkich balach czy też jakichkolwiek innych bardziej wystawnych imprezach.

Domowe przyjęcie w kapciach może udać się równie dobrze, a nieraz i lepiej. No to jak spędzić sylwestra w domu, by mimo wszystko nie był on nudny? Jakimi rozrywkami się zająć, by mimo wszystko uczynić ten dzień bardziej wyjątkowym i przywitać kolejny rok we wspaniałym stylu?

Sylwester jest zarazem końcem i początkiem. To dobry moment na to, by powspominać różne miłe sytuacje z ostatnich dwunastu miesięcy, zastanowić się nad tym, co udało się w tym roku osiągnąć, co udało się zobaczyć i też kogo udało się poznać.

Najwspanialsze chwile warto zachować na dłużej, co można uczynić poprzez przygotowanie prywatnej tablicy pamięci, na której umieści się różne zdjęcia, ale też i bilety z koncertów bądź wystaw, a następnie to wszystko dokładnie się opisze lub zastosuje się pewne  hasła kojarzące się z konkretnymi wydarzeniami.

Jeżeli sylwester w domu jest spędzany w gronie najbliższych osób, dosłownie z kilkoma przyjaciółmi czy członkami rodziny, warto zaproponować wszystkim długi wieczór gier planszowych.  Powyciągać wszystkie posiadane gry, a może nawet specjalnie z myślą o tej okazji kupić jakiś nowy tytuł, którego nikt jeszcze nie miał okazji wypróbować.

W tym momencie niektóre gry planszowe są tak rozbudowane, że można siedzieć przy nich całymi godzinami. A sylwester jest od tego, by właśnie bawić się do białego rana – niekoniecznie na parkiecie, ale właśnie także przy stole z grami i różnymi przekąskami.

Z kolei ten samotny sylwester w domu może zostać spędzony po prostu… przed telewizorem. Całonocny maraton ulubionych filmów połączony z pizzą i lampką dobrego szampana uradują niejedną osobę, a już na pewno tych, którzy ostatnimi miesiącami bardzo ciężko pracowali i nie pamiętają już, kiedy ostatni spędzili dłuższą chwilę w samotności, napawając się czystym relaksem i błogim lenistwem.

error: © Content is protected !! Zawartość chroniona prawem autorskim.