Wizytówka wideo wizytówka aktora modela aktorki modelki

Wideo wizytówka

 

                 Wideo wizytówka już od 200 zł.  Potrzebujesz?  Zadzwoń lub napisz.

                                                                                     

Tel.: 511 345 190 info@fotoartim.com

Wizytówka aktora i modela czy warto ją mieć?

 

Dlaczego wizytówka aktora i modela jest tak ważna?

Świat technologii rozwija się z roku na rok i wkracza w zupełnie to nowe sfery naszego życia. Musimy dopasować się do nowych trendów i sprostać wyzwaniu naszch czasów. Zmiany dotknęły również sfery castingów. Częsty brak możliwości uczestniczenia w castingach w formie online stworzył możliwości do działalności typu „self-tape”. Mowa tutaj o profesjonalnych nagraniach, które dla modela, czy aktora stanowią wizytówkę.

Czym właściwie jest wizytówka aktora i modela? Otóż najprościej ujmując jest to krótkie nagranie, które jest prezentacją danej osoby.                                      To zwięzła prezentacja zainteresowań oraz doświadczenia osoby, w tym wypadku modela, czy aktora. Nagranie musi w krótki sposób wymieniać najważniejsze informacje o danej osobie.

Dlaczego wizerunek aktora, czy modela jest tak ważny?

 

Zarówno w aktorstwie jak i modelingu osoba jest bardzo ważna w każdym aspekcie tego słowa. W przeciwieństwie do innych zawodów tutaj liczy się całokształt – zachowanie, umiejętności, wygląd zewnętrzny. Wszystko musi ze sobą współgrać i stanowić jedną spójną całość.                                            Wizytówka aktora i modela jest podstawą w przypadku wykonywania tych zawodów.

Aktorstwo i modeling to zawody gdzie bardzo ważna jest autoprezentacja, dlatego podczas brania udziału w licznych castingach aktor czy model musi pokazać, że potrafi się zaprezentować w prosty i zwięzły sposób. W końcu specyfika tych zawodów polega na prezentowaniu swojej osoby podczas reklam, czy produkcji.

Wizytówka aktora i modela jest podstawą podczas udziału w castingach, dlatego tak ważne jest, aby każda osoba, która zajmuje się taką profesją ją posiadała.

Jak zabrać się za wykonanie wizytówki aktora i modela?

 

Aby nagrać odpowiedniej jakości wizytówkę aktora i modela należy znaleźć odpowiednią osobę z doświadczeniem, która zajmuje się nagrywaniem tego typu filmów. Takie usługi oferują profesjonalni fotografowie. Należy jednak znaleźć osobę z odpowiednim portfolio, która posiada doświadczenie w tym temacie. Nagranie musi być odpowiedniej jakości, ponieważ jest to kilka minut, które mogą przesądzić o naszej przyszłości zawodowej.                                    A zatem warto zadbać o to, aby wyglądało i prezentowało się ono profesjonalnie.

Najważniejszy w przypadku nagrywania wizytówki aktora i modela jest profesjonalny sprzęt. Obraz powinien być zarejestrowany w jak najlepszej jakości. To bardzo ważne, aby odbiorca wizytówki dobrze ją odbierał.

Bardzo ważna w nagrywaniu tego typu wizytówek jest również odpowiednia przestrzeń. Nagranie powinno być pozbawione odgłosów innych niż głos osoby nagrywanej. Jest to ważnie nie tylko z perspektywy jakości nagrania lecz także z powodu dekoncentracji osoby nagrywanej.                                            Szczególną uwagę należy zwrócić również na odpowiednie oświetlenie.

Kolejnym aspektem o jaki bezwzględnie należy zadbać jest wygląd, ponieważ jak to mówią pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Można również zastosować rozwiązania takie jak przebranie się za osobę o której rolę się ubiegamy. Takie zabiegi niezwykle działają na wyobraźnię jurorów.

wizytówka modelki
portfolio aktorki
portfolio aktorki
error: © Content is protected !! Zawartość chroniona prawem autorskim.