SPACER WIRTUALNY PANORAMA 360 OLSZTYN

Spacer wirtualny, panorama 360 wyróżnią w zasadniczy sposób Twoją ofertę, prezentację na stronie internetowej.
Do tej pory internauta w niewielkim stopniu mógł obejrzeć prezentowane miejsce.
Za pomocą interaktywnych obrazów panoramicznym będzie mógł znaleźć się w jego wnętrzu co z pewnością sprawi że taka oferta pozostanie dłużej pamięci niż te standardowe.
Badania przeprowadzone na rynku nieruchomości w USA i Niemczech, dowodzą, że oferty zawierające spacery wirtualne, panoramy 360 cieszą się
w 84 procentach większym zainteresowaniem.

Panorama sferyczna inaczej zwaną panoramą 360 pozwala na obejrzenie najbliższego otoczenia znajdującego się wokół nas.
Przykład panoramy 360 na końcu opisu.
Dodatkową ofertą z naszej strony jest panorama wykonana z drona czyli dużo bardziej interesującej perspektywy w przypadku terenów otwartych.
W większości przypadków zdjęcia do panoram wykonujemy techniką HDR. Pozwala to wyeliminować np. efekt rozświetlonego okna i ciemnego wnętrza. Również na zewnątrz gdy świeci słońce technika HDR jest dla nas obowiązkowa. Przykład na końcu opisu.

Spacer wirtualny (wirtualna wycieczka) to prezentacja złożona z conajmniej dwóch panoram sferycznych. Możemy zmieniać punkty, z których obserwujemy otoczenie. Dzięki temu możemy “poruszać” się w budynkach po jego pomieszczeniach a na zewnątrz odwiedzać różne zakamarki posesji, przemieszczać się wzdłuż drogi a w przypadku użycia drona niejako “latać” w przestrzeni. Przykład na końcu opisu.

Każda prezentacja złożona czy to z jednej panoramy czy też spacer wirtualny mogą być wzbogacone o dodatkowe elementy. Możemy rozpocząć ją od strony startowej wyświetlanej przez parę sekund zawierającą logo i inne informacje o prezentowanym obiekcie. Do tego odpowiednio dobrana ścieżka dźwiękowa uprzyjemni czas spędzony na oglądaniu. Gwarantujemy szeroką gamę muzyki “royalty free” bez roszczeń osób trzecich czyli bez opłat ZAIKS lub innych organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi.

Każda panorama 360 może zawierać dodatkowo tzw. “wlatujące zdjęcia, filmy”, które pozwalają dodatkowo zobrazować szczegóły otoczenia czyli “zajrzeć” np. do ciasnego małego pomieszczenia, kąta, przez okno itd. Pozwala to zmniejszenie ilości panoram czyli kosztów a także zaprezentowanie miejsca gdzie panorama nie wyglądałaby atrakcyjnie (ciasne pomieszczenia, przestrzenie).
Spacer wirtualny czy też panorama może zawierać Twoje logo w nadirze (pod nogami) co jest najczęściej stosowane a także logo czy też inny aktywny link, odnośnik, łacze, które pozwala na powrót do Twojej strony internetowej. 


spacer wirtualny panorama 360 olsztyn

Google Street View rekomendowani Olsztyn – Ryszard Aziewicz

należy do elitarnej grupy rekomendowanych prze Google fotografów.
Panoramę sferyczną lub spacer wirtualny po twoim obiekcie dodać do Google Street View, wizytówki na Mapch Google jak i dodać tam nowe miejsce z twoim obiektem. Pomożemy również stworzyć taką wizytówkę.

Jeśli jesteś zainteresowany panoramą 360, spacerem wirtualnym – zadzwoń 511 345 190 lub napisz poprzez Kontakt.
Opisz o jakie prezentacje chodzi a otrzymasz bezpłatną wycenę.

Przykłady panoram i spacerów

Panorama z drona – OW Sasek
Strona startowa, muzyka, wlatujące filmy 

 

spacer wirtualny panorama 360 olsztyn

Panorama – Blue Lagoon Βeach, Syvota
Google Street View

 

spacer wirtualny panorama 360 olsztyn

Mazury Golf & Country Club Naterki
Strona startowa, muzyka, wlatujące zdjęcia, filmy, HDR

 

spacer wirtualny mazury golf club naterki