Zdjęcia do portfolio, castingowe

Potrzebujesz zdjęć do portfolio, castingowych, do galerii twarzy, minimodels itd.?

Zrobisz to u nas. Olsztyn, tel.: 511 345 190

Portfolio modelki – wszystko co należy wiedzieć

 

Portfolio modelki – co to właściwie jest?

Każda dziewczyna, która właśnie zaczyna karierę modelki lub ma to już za sobą powinna wiedzieć co to właściwie – portfolio modelki.                              Otóż portfolio jest podstawą w świecie modelingu. Bez niego nie można nawet mówić o rozpoczęciu kariery w tej branży.

Portfolio modelki jest absolutnym niezbędnikiem nie tylko dla modelek, ale i dla osób, które swoją przygodę dopiero planują rozpocząć.        Profesjonalnie wykonane portfolio modelki jest wizytówką, która w szybki i łatwy sposób przedstawia nas w oczach konkurencji.

Polaroid modelki, modela jako pierwszy krok w modelingu

Czym są polaroidy? Rozpoczynając swoją karierę w branży modelingu to właśnie od nich powinniśmy zacząć. Każda profesjonalna agencja marketingowa, czy modelingowa nas o nie poprosi.

Cechuje je naturalny i codzienny wygląd bez żadnego retuszu. Ich nazwa wywodzi się od aparatu, którym były robione w danych czasach.                  Zdjęcie było gotowe po kilku chwilach od wykonania i ukazywało prawdziwy wygląd modelki lub modela w danym czasie.

Polaroidy są niezbędnikiem w portfolio modelki, dlatego na samym początku kariery powinniśmy zadbać o ich wykonanie. Jeśli mamy taką możliwość wybierzmy do tego profesjonalnego fotografa, który dokładnie zna ten temat i zadba o to abyśmy w swoim portfolio mieli profesjonalne zdjęcia.

Z całą pewnością wpłynie to pozytywnie na odbiór naszego portfolio.

UWAGA!!!

Polaroidów nie publikujemy w ogólnodostępnym portfolio, w mediach społecznościowych itd.

Udostępniamy tylko gdy agencja, fotograf tego sobie zażyczy.

 

Zdjęcia do galerii twarzy, portfolio na jednolitym tle

Zdjęcia do galerii twarzy wykonuje się na jednolitym tle: białym, szarym lub czarnym.

Zawierają różnie kadrowane portrety od samej twarzy poprzez popiersie, kadr amerykański do całej postaci. Można spotkać różne nazwy. W zależności od potrzeb można wykonać je jednej lub wiecej stylizacjach.

Jak wykreować odpowiednie portfolio modelki? 

Aby móc pracować w fotomodelingu i odpowiednio na tym zarabiać ważne jest pozyskiwanie zleceń. Jednocześnie nie zdobędziemy ich bez doświadczenia. A aby je zdobyć doskonałym rozwiązaniem jest poszukanie sesji TFP, które będziemy mogli wykonać bezpłatnie u profesjonalnych fotografów. TFP to umowa pomiędzy modelką, a fotografem, która obliguje obie strony do współpracy dla wspólnych korzyści. Jest to umowa ukierunkowana na zgromadzenie materiału, który następnie będziemy mogli umieścić w naszym portfolio – zarówno portfolio modelki jak i fotografa.

Aby portfolio było efektowne należy wykonać różne rodzaje sesji zdjęciowych, pokazać naszym przyszłym zleceniodawcom, że jesteśmy elastyczni.

Osoby, które poszukują modelek do swoich zleceń zazwyczaj są wzrokowcami, dlatego dokładnie sprawdzą portfolio modelki, której usługi ich interesują.

Aktualizowanie portfolio modelki

Sami najlepiej wiemy jak zmienia się nasz wygląd na przestrzeni lat. Dlatego też aktywnie działając w modelingu powinniśmy pamiętać o aktualizowaniu portfolio modelki. Przestarzałe zdjęcia z całą pewnością nie pomogą nam w znalezieniu nowych zleceń.

Oprócz zdjęć należy oczywiście wymieniać istotne z punktu widzenia zleceniodawcy informacje. Bardzo ważne są również dla modelek media społecznościowe. Z ich pomocą można budować swoją „wirtualną wizytówkę”.

Dlatego powinniśmy pamiętać o regularności w dodawaniu materiału w postaci zdjęć, relacji dotyczących naszego czasu w pracy, czy czasu wolnego.  W ten sposób również pokazujemy naszym potencjalnym zleceniodawcom, że ciągle działamy w tej branży, mamy doświadczenie i potencjał.

 

POLAROID MODELKI, MODELA – 150 zł

Zdjęcia elektroniczne, bez retuszu – 16 szt. plus przedstawiające znaki szczególne.

 

PORTFOLIO MODELKI, MODELA – 300 zł

W pakiecie Polaroid jak i 20 zdjęć (wybranych) elektronicznych. Makijaż i fryzura po stronie modelki, modela.

KONTAKT: 511 345 190

 

error: © Content is protected !! Zawartość chroniona prawem autorskim.