Dzień Dobry!

Nazywam się Ryszard Aziewicz. Jestem fotografem. Wykonuję sesje obiektów na zlecenie firmy Nocowanie.pl .

Zapiszcie sobie mój numer telefonu: 511 345 190 bo może przydać się w czasie moich podróży po okolicy i ustalaniu terminów wyjazdów.     Wykonuję również inne zlecenia i czasem mogę się pojawić w waszej miejscowości nie mając zaplanowanej trasy związanej z Nocowanie.pl.

Podczas sesji wykonuję 15 zdjęć wnętrz i otoczenia. Oczywiście robię je w porozumieniu z właścicielem.  Zdjęcia wysyłam do portalu Nocowanie.pl i pracownicy firmy udostępniają je na stronie fotografowanego obiektu.

Jestem z Olsztyna a terenem działania są warmińsko-mazurskie i podlaskie. Układając trasy liczę na państwa zrozumienie. Każdy z Was ma inne priorytety, terminy gdzie może udostępnić obiekt do zdjęć. Nie da się przewidzieć pogody na 100% w dłuższym okresie a trzeba zaplanować sesję na kilka do kilkunastu dni wcześniej.

Dlatego jeśli dopadnie nas niesprzyjająca aura należy skupić się na zdjęciach wnętrz, które wykonać może jedynie fotograf z doświadczeniem.

Pamiętajmy, że każdy fotograf nieco inaczej kadruje, inaczej ujmuje wnętrza. Mimo, że niektórzy z Was mają niewiele pomieszczeń i już zrobione ujęcia przez fotografa, czasem warto wykonać dodatkowe zdjęcia szczegółów dodające klimat np. zbliżenie kieliszków, zastawy na stole, kącika do czytania, relaksu, klimatu lamp w sypialni, kwiatów, kominka itd.

Często spotykacie się z pytaniami na temat wnętrz, wyposażeniem itd. Może warto uzupełnić ofertę o dodatkowe ujęcia wyjaśniające rozkład pomieszczeń, urządzenia pokoju, umiejscowienia łóżek itd. Przy dzisiejszym szybkim tempie życia ludzie nie mają czasu aby dokładnie przeczytać ofertę, opis. Czytają obrazkami.                                      Dodatkowe zdjęcia wnętrz mogą uchronić Was przed zbędnymi pytaniami. Dla Was odpowiedzi są oczywistością ale dla szukającego odpowiedniej ofert „skołowanego” klienta nie wszystko jest takie jasne.

Zdjęcia otoczenia można wykonać dużo łatwiej. Nie wymagają specjalnych technik wykonania i „obróbki”.

Wbrew pozorom zdjęcia zieleni wokół domu, w ogródku, urządzeń nie zawsze lepiej wychodzą gdy mamy słoneczną pogodę. Kierunek i wysokość położenia słońca może utrudnić wykonanie zdjęcia oddającego piękno zieleni, kwiatów.  Latem kolory już się zmieniają i najbardziej „soczystą” przyrodę obserwujemy w maju i czerwcu.

W szczególnych przypadkach nie wykluczam możliwości gdy będę w pobliżu „dostrzelić” otoczenie w innym terminie. To oczywiście wymaga uzgodnień.

Współpracuję również z biurami nieruchomości jak i indywidualnymi zleceniodawcami w obszarze zdjęć nieruchomości na sprzedaż, wynajem. Wykonuję zdjęcia i filmy z drona.

Oto przykłady moich realizacji znajdziecie w Portfolio

 

error: © Content is protected !! Zawartość chroniona prawem autorskim.